Esileht / Pealtvaatajale

Pealtvaatajale

Suur Võidusõit flaier A5 30. juunil – 01. juulil 2018 a. toimub Pärnus, auto24ringil juba viiendat korda regiooni suurim rahvusvaheline autode ringrajavõistlus Estonian Grand Prix 2018, mis on nii Põhja-Euroopa, Baltimaade kui Eesti meistrivõistluste etapiks. Osalejaid saabub vähemalt 7 riigist ning starti tuleb üle 160 võidusõiduauto. Tõelist vürtsi lisavad 2 mootorrataste tippklassi – Superstock 600 ja Superbike. Kokku näeme stardis seega üle 200 võistleja! Pealtvaatajete ette rivistuvad võimsad Porsched, Lamborghinid, BMW-d, Kawasakid, Hondad, erinevad GT Open autod, Chevrolet Camarod, Peugeot’id, atraktiivsed Legendsid, Seat’íd, F4 vormelid ning Historic klassidest Volgad, Ladad ja Estonia vormelid

Laupäevasel lõunavaheajal toome teie ette üliatraktiivse rock-bändi MUST HUNT. Lapsed saavad lõbutseda oma mängualadel koos Pidu123 päevajuhiga, on suur toitlustusala, toimub VIP-ide vastuvõtt ja viiakse läbi erinevaid tehnikaalaseid esitlusi.
Kuulsamatest Eesti sõitjatest on enda osalemisest juba teatanud Marko Asmer, Siim Leedmaa, Sten Pentus, Raimo Kulli, Andre Kiil, Hannes Soomer, Martin Pärtelpoeg, Tõnu Soomer ja Rain Pilve. Soomlastest Johan Westergard, Raimo Niemi, Emil Westman, Toni Lähteenmäki ja Henri Tuomaala. Taanist Frederik Holm ja Jorgen Hansen, Lätist Konstantin Calko ja Harald Schlegelmilch, Leedust Jonas Gelzins ning lisaks veel mitmeid mootorrataste tippsõitjaid Soomest, Lätist, Leedust Venemaalt ja Rootsist.
Kõige eksootilisemaid sõitjaid on ka sel aastal oodata kaugest Gruusiast.

Estonia vormel – “60”

Võistluste algus nii laupäeval kui pühapäeval kell 10.00 

Rockansambli MUST HUNT     

kontsert algab laupäeval kell 12.40 millele järgneb võistluste pidulik avamine. Kahel võistluspäeval tehakse Kanal 12 ja Levira vahendusel rahvusvahelised teleülekanded Eestisse, Soome, Lätti, Rootsi ning Venemaale. Võistlused kannab üle ka Postimees online. Estonian Grand Prix 2018 ametlik meediapartner on Eesti Meedia.

Piletiinfo päevapiletitele:
Täiskasvanutele 10€
Perepilet 25€
Fännipilet 17€
Lapsed kuni 14 a. – tasuta

Sooduspiletid alates 25.04.2018 eelmüügis Piletilevis – http://www.piletilevi.ee

VIP-piletid on tänaseks juba kõik broneeritud

Kõikide Estonian Grand Prix 2018 piletiomanike vahel loositakse välja mitmeid väärtuslikke auhindu

Koostööpartnerid:
Telekanal K12 • Postimees • Tallinna Televisioon • Bravo Catering • Rannahotell • Villa Wesset • Aerocopter • Andropoffi Villa • Pidu123 • G4S • Tallink

Suur Võidusõit partnerid